Previous Entry Share Next Entry
Zakład tanatologiczny?
[tvd] Elena has a face
upupa_epops wrote in lost_pl
Pamiętam, że przed finałem II sezonu coś takiego było. Teraz w sumie do finału zostało parę dni, może by warto powtórzyć? Moim zdaniem nie ma siły, kogoś muszą teraz ubić. Uwaga, w dalszej części notki znajdują się spoilery.
Czy w ogóle ktoś oprócz mnie jeszcze ogląda na bieżąco?


Teraz nikt nie podał liczby trupów, więc najbezpieczniej by obstawiać po jednym. Zakładamy, że cudów nie ma, Locke nie przeżył konfrontacji z Benem. Mile widziane sugestie co do nagrody. Tekst? Toster? Uścisk dłoni Sawyera?

EDIT: Na wyraźne kwękanie Szu przypominam, kto jeszcze żyje:
Jack, Wielki Wódz
Kate, Mistrzyni Konsekwencji
Sawyer, Chwilami Szeryf
Sayid, Odzyskana Inteligencja
Hurley, Dude
Jin, Prawie Tatuś
Sun, Ciężarna Na Śmierć
Charlie, Mistrz Pływalni
Claire, Matka Australijka
Desmond, Wizjoner Wiosłem Skrzywdzony
Rose, Oddana Małżonka
Bernard, Nowy Snajper
Naomi, Nabytek Z Przestworzy
Ben, Kolejny, Co Ma Daddy Issues
Alex, "Ja Ciebie Też, Tato"
Juliet, Domesticated Mindfucker
Karl, Romeo
Michaił, Wskrzeszony
Danielle, Matka Francuzka

  • 1
3x21 od kilku dni leży u mnie dysku i jakoś ciągle nie mogę znaleźć tych 40 paru wolnych minut, aby go obejrzeć... Ale i tak jestem w miarę na bierząco, więc spróbujmy drogą eliminacji.

Na 100 % nie będzie to nikt z zestawu: Jack, Sawyer, Ben, Alex, Hurley, Sun (jeszcze ^^), Jin, Claire, Aaron, Danielle. Bo tak. Bo oni albo są za bardzo... `przywódczy xD` (np.Jack, Ben), albo ich wątek musi być kontynuowany, skoro dopiero niedawno został tak naprawdę rozpoczęty (np. Sun).

Mam złe przeczucia co do dalszego żywota Desmonda i Sayida. Aczkolwiek ten pierwszy też może zostać ocalony ze względu na niewyjaśnione sprawy. A Sayid... mało go było w tym sezonie, szczególnie w drugiej części. Jak scenarzyści się rozpędzą to mogą i o niego zachaczyć.
Charlie. Tutaj moze zdarzyć się wszystko. Albo tylko nastraszą widzów, że niby te wizje Desmonda, dramatyczna sytuacja i, że w końcu zostanie znowu uratowany, albo zaskoczą nagłą konsekwencją i go zwyczajnie odstrzelą.
Kate - coś ostatnio mówiło się o tym, że aktorka ma dość grania w Lostac... Ja za nią tęsknić bynajmniej nie będę, ale niestety, jest to bardzo wątpliwy scenariusz, w końcu należy do tych `głównych`...
Juliet - chyba najbardziej narażona. Takie stanie po dwóch stronach, a raczej `między`, nie jest na dłuższą metę korzystne.

A Locke... Myślę, że Lock przeżyje. Wyspa go przecież już raz uzdrowiła, czemu nie miała by tego zrobić po raz drugi skoro jest jej `wybrańcem`? :P Lock nie tylko przeżyje, ale jeszcze sporo namiesza. Ten typ tak ma.

Sumując - Sayid, Charlie, Juliet i ... Naomi. Typujemy po jednym, więc...

Stawiam na Juliet.


BTW - przydomki są świetnie XD I jakie trafne! :P

  • 1
?

Log in